Drzewo Życia tworzą ludzie.

Każdego dnia w naszym studio spotykamy wspaniałe osoby. Pełne pasji, pozytywnego nastawienia do świata i niesamowitej energii. Kobiety, mężczyźni, jogini na początku swojej ścieżki rozwoju i Ci, którzy mają już za sobą lata praktyki. 

Każda z tych osób zostawia w naszym studio cząstkę siebie. Energię, która sprawia, że każdego dnia Drzewo Życia wzrasta coraz wyżej.

Każda z tych osób przychodzi do nas z pewnym bagażem doświadczeń i historią, której dalszy bieg piszemy wspólnie, Przemiany, jakie obserwujemy, które zachodzą za sprawą praktyki jogi, są absolutnie niesamowite.

Oto kilka z nich.

Skontaktuj się z nami

Zdecydowałam o praktykowaniu Ashtangi, ponieważ jest ona zorientowana nie tylko na ruch, ale także oddech.

Dzięki doskonaleniu kolejnych pozycji i pogłębianiu wiedzy o własnym oddechu czuję się coraz silniejsza, łatwiej mi osiągnąć spokój i zdecydowanie poprawiłam swoją koncentrację.

Dziś już wiem, że asany uwalniają emocje z ciała i uczą akceptować siebie.

Zajęcia z Agnieszką Berlińską pozwoliły mi zrozumieć, że równowaga jest możliwa. Jako doświadczony nauczyciel yogi jest skupiona na praktyce, z troską spogląda na wszystkich praktykujących, nie tylko tych początkujących, ale także tych zaawansowanych.

Jest nauczycielem, któremu nie boję się zaufać, ponieważ jest cierpliwa, zdyscyplinowana i zaangażowana; pozwala na swobodne przyjmowanie asan, dzięki czemu mogę praktykować zgodnie z własnymi możliwościami.

Całym sercem polecam zajęcia z Agnieszką.

Rekomendacje

Wtorek.

Za zamkniętymi drzwiami zostawiasz wszelkie Twoje zmartwienia. Od teraz, przez kolejne kilkadziesiąt minut jesteś Ty, deska i mentorski głos, który wskazuje Ci kierunek praktyki.

Ale to Twoje ciało podejmuje tu decyzje, jakby chciało wykrzyczeć "mogę więcej! mogę więcej". Umysł szuka bezpiecznego azylu. Nie ma tu miejsca na wędrówki do złych myśli.

Skupienie.

Deska daje Ci solidną podstawę, wbrew pozorom ciało doskonale wie jak złapać balans. Nie obserwujesz innych, zaglądasz w głąb siebie.

Tu i teraz.

Cudowny masaż układu nerwowego, solidna praca mięśni głębokich. Każdy ruch jest jeszcze bardziej świadomy. Każda pozycja to odkrywanie nowych możliwości swojego ciała, poszukiwanie równowagi.

Nadchodzi ten moment, że płyniesz. Nie ma miejsca na walkę z samym sobą - jest miejsce na wdzięczność, że poświęciłeś sobie chwilę.

Twoje ciało Ci podziękuje. Po zajęciach głowa na świeżo przyjmie wszystkie trudy codzienności. Deska da Ci nową moc. Kończąc zajęcia, masz wrażenie, że przez chwilę była częścią ciebie - silną i stabilną.

Wrócisz tu, w czwartek.

Namaste.

Rozwijamy się dzięki Waszym spostrzeżeniom!

Chcesz podzielić się z nami swoją opinią?

Operatorzy płatności:

Polityka prywatności

Regulamin sklepu internetowego

© Copyright 2020, Drzewo Życia - Studio Jogi

Pozostańmy w kontakcie!

Strona stworzona przez: